Genel

Lunapark Bar Tabelası

Lunapark Bar Tabelası

Lunapark Bar Tabelası  Cnc Lazer kesim yuvarlak pleksi kabartma üstüne folyo kesim dışı ferforje demirden oluşmaktadır

Hair Tool

Hair Tool Totem Tabela

Hair Tool Totem Tabela üst tarafı led aydınlatmalı pleksi üzerine firma ismi folyo kesim olup alt tarafı pleksi kutulardan oluşmaktadır.

denizler-led-kayan-yazı


Kayan Yazı Tabela

Kayan Yazı Tabela

led tabela oldukca şık görünümlü bir tabeladır. p10 banellerin bileşimiyle istenilen ölçüde yapımı gerçekleşir led modül ölçüleri 32×16 olarak birleşimi yapılır istenilen renk te yapımı sağlanır iç mekan ve dış mekan olarak üretim yapılır istenilirse rgb led ekran yapımı yapılır led kayan yazı olarak bilinen led tabela istenildiği zaman yazı ve logo değişimi yapılır.

pleksi kutu harf

pelksi kutu harf   akralik bir malzemedir bol rek seçenekleri ile genellikle ışıklı kullanılır ama istenilirse ışıksız da kullanılır 3mm ila 5mm arasında kalınlık kullanılır pleksi kutu harf cnc router kesim veya cnc lazer kesim ile kesilir pleksi kutu harf yapmak için yan bantlar istege göre yükseklikte şerit halinde kesilir ve daha sonra pleksi kutu harf için yapım aşamasına gelinir kalifiye ustalarımızın tecrübesi ile pleksi kutu harf kusursuzca el işciligi ve hassasiyetle üretilir atölye olarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet için daima yanınızda olmaktan www.denizlerreklam.com olarak gurur duyarız.

pleksi kutu harf

pleksi kutu harf

Dış Cephe Kaplama

dış-cephe-kaplama-denizler-reklam-everglow

dış-cephe-kaplama-denizler-reklam

dış-cephe-kaplama-denizler-reklam

Dış Cephe Kaplama

 

Dış Cephe Kaplama Hizmetimiz Kompozit Panel İle Yapılır

Kompozit Panel Nedir ?

 

Kompozit  Malzeme esasen çift tarafı 0.5mm yada 1 mm alüminyum levha ile kaplanmış 3 mm – 4 mm – 5 mm orta dolgu malzemesi ile toplam kalınlığı 4 mm – 5 mm – 6 mm gibi levhalar halinde ” Alüminyum Kompozit Panel” olarak anılır ve 1250 mm / 3200 mm , 1300 mm / 3400 mm gibi muhtelif plakalar halinde satılır. Satılırken metrakere birim fiyatından satılıp bir plakanın metrakeresi ile birim fiyatı çarpılarak fiyatı bulunur.

Bir yüzeyi boyalı olup diğer yüzeyi ham yada astar boyalıdır. Boya renkleri üretici firmaya göre değişken olmakla beraber. En sık üretilen Ral ve Silver gibi metalik renklerdir. Ahşap desenlileride mevcuttur.

Dış Cephe Kaplama Nasıl Yapılır ?

Dış Cephe Kaplama Yapılacak Yere Kompozit Paneller Yerleştirilmeden Önce

Profil Borulardan Kasa Yapılır Ve Müşterinin Sipariş Etmiş Olduğu Kompozit Paneller Yerleştirilir.

Fuar Standları

fuar-stand-denizler-reklamFuar Standları Kategorisinde;

Moduler Stand Nedir

Piyasa da kullanılan birçok ahşap stand modelleri olmasına rağmen, içlerinde en çok kullanılan stand türü modüler standdır. Bu türün kullanılmasının nedeni ise diğer ahşap standlarda olmayan birden fazla kullanılabilme imkanıdır. Bir lego gibi sökülüp, takılan parçaları ile birçok defa kurulup sökülebilir. Genel olarak alüminyum ve mdflam ya da suntalam kullanılan bu stand türünde görselliği ön plana çıkarmak ve farklı tasarımlar elde etmek adına başka malzemelerde kullanılabilir.

Bu türde kullanılan alüminyum profiller diğer sistemlere göre çok daha pahalıdır ve çok daha şık bir görünüme sahiptir.

Ahşap Stand Modelleri

Ahşap fuar standları Mdflam ya da Sunta malzemelerinden yapılır. Size özel yapılır ve tek sefer için kullanılır. Eğer standı tekrar kullanmak istiyorsanız, bu duruma uygun özel işçilik gerekir ve iyi depolarda özenle saklanması gerekir. Bu şartlarda tekrar kullanılabilir.

fileli-kutu-harf-denizler-reklam

Paslanmaz Kutu Harf Nasıl Üretilir

krom-fileli-kutu-harf-denizler-reklam

fileli-kutu-harf-denizler-reklam

fileli-kutu-harf-denizler-reklam

Paslanmaz Kutu Harflerin Üretimi

Paslanmaz Kutu Harf, 304 A sınıfı paslanmaz plakaların lazer ile kesilerek, kenar bantların ise paslanmaz dönülerek kutu haline getirilir. İstenilirse Ledli üretilebilir. Paslanmaz Kutu Harf, banko arkalarında,cephe yazılarında,blok yazıları totem tabela ışıklı kompozit zeminli tabela  gibi her alanda kullanılır. Paslanmaz Kutu Harfler, gümüş,sarı,siyah,satineli olarak çeşitlere ayrılır.

Genellikle gümüş parlak paslanmaz ve gold sarı paslanmaz kullanılır.

denizler araç kaplama

Araç Giydirme

arac-giydirme-denizler-reklamarac-kaplama-denizler-reklam

Araç Giydirme Kategorisinde Araçlarınızın Üzerine Firmanızın Sloganını,Logonuzu,İletişim Bilgilerini Giydirebilirsiniz.Bu İşlemler Folyo Kesim Ve Baskı İle Yapılabilir.

Online Kutu Harf Tasarlamak İçin ⇒ www.kutuharf.denizlerreklam.com