Totem Tabela

Hair Tool

Hair Tool Totem Tabela

Hair Tool Totem Tabela üst tarafı led aydınlatmalı pleksi üzerine firma ismi folyo kesim olup alt tarafı pleksi kutulardan oluşmaktadır.

totem-tabela-denizler-reklam

TOTEM TABELA

izmir-totem-tabela-denizler-reklam

izmir-totem-tabela-denizler-reklam


kompozit-totem-tabela-denizler-reklam

kompozit-totem-tabela-denizler-reklam


pilon-totem-tabela-denizler-reklam

pilon-totem-tabela-denizler-reklam


totem-tabela-denizler-reklam

totem-tabela-denizler-reklam

Totem Tabela Nedir

 Açık Reklam sektörünün vazgeçilmez biri olup, yol kenarlarına ve uzak mesafe görüş için tercih edilen, ışıklı ve ışıksız yada kabartma kutu harf gibi bir çok biçimde dizayn edilerek üretilen genelde yüksek ve kalın çelik borular üzerine oturtulmuş kutu kasetten ibaret reklam biçimine totem tabela denir.

Totem Tabela Çeşitleri

 • Tek Bacaklı
 • Çift Bacaklı
 • Likit
 • Işıklı, Işıksız
 • Kompozit
 • Alüminyum
 • Çelik Saç
 • Profil
 • Vinily Germe

Totem Tabela Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Totem Tabela’nın yeri doğru seçilmelidir. Yere göre uzunluğu, büyüklüğü ve küçüklüğü belirlenip, ölçülere uygun yapılmalıdır.
 • Yeri beton dökülerek güçlendirilmelidir.
 • Tabelanın fırtınalı havalarda yıkılmaması için iskeletinde dayanıklı ve yeterli malzeme kullanılmalıdır.

Totem Tabela’nın Avantajları

Totem Tabelalar şekil ve boyut itibariyle oldukça gösterişlidir ve çok uzaktan fark edilebilirler. Firmaların marka tanınırlığı açık alanda oldukça etkili bir şekilde gerçekleştiren bu tabelalar, müşterilerde merak uyandırır ve firmaya yönlendirir. Şehir merkezinden uzak alanlarda ya da cadde kenarlarında görsel keyif veren renklerle oluşturulmuş reklam çalışmaları oldukça dikkat çekicidir. Maliyetleri kısa vadede fazla görünse de uzun vadede oldukça karlı uygulamalardır. İyi tasarlanmış bir Totem, ürünlerin kalitesini de gün yüzüne çıkarır. Hafızalarda yer eden bu çalışmaların, tasarımları her daim müşteriyi etkiler ve ilgi uyandırır. Siz de bir ürün satıyorsanız ya da hizmet veriyorsanız bu tür tabelaları tercih etmeniz reklam açısından oldukça etkilidir.

Kutu Harfde Çeşitli Örnekler

Kutu Harf Tasarımlarına Markalara Örnekler Bu Yazıda Sakın Kaçırma Eğer Sende Kutu Harf Tasarlamak İstersen Online Kutu Harf Tasarla.

Neon Tabela

neon-tabela-denizler-reklamneon-tabela-den

Neon Tabela Kategorisinde Arkadan Aydınlatmalı Seçeneği Vardır Ve Bu Seçenekte Neon Tabelanın Işığı Duvara,Arka Zemine Yansıdığı İçin

Hoş Bir Görüntü Oluşmaktadır.Neon Tabela‘da Okunabilirlik Mesafesi 100m Uzaklıkdan 25cm Bir Neon Tabela Rahatlıkla Okunabilir.

Dikkat Edilen Bir Nokta İse Koyu bir arka plan fazlasıyla ışığı absorbe eder ve bu nedenle ışığı daha az yansıtır.Neon Tabela‘da renklerin seçimi de önem taşımakta. Beyaz, sarı, yeşil, kırmızı ve mavi Genellikle En Çok Tercih Edilen Renklerdir.İnce yazı tiplerinde ön yüzeyden daha çok yanları görünür.Bu Nedenle Neon Tabela İyi Okunmaz Vede Göze Bir Leke Gibi Gözükür.Bunun Yanı Sıra Mavi Renk Uzaktan Bakıldığında Bir Işık Süzmesi,Leke Biçiminde Göründüğü İçin Dış Mekan Uygulamalarında Pek Tercih Edilmez Genellikle İç Mekan Uygulamalarında Şıklığı , Işığı Tok Vermesi Bakımından Tercih Edilir .

Eğer Sizde Hemen Neon Tabela Tasarlamak İsterseniz Sitemizden Anında Tasarlayıp Sipariş Verebilirsiniz.

Sende Kutu Harfini Tasarla !

 

Kendi İsteğinize Göre Kutu Harf Tasarlayın Artık Sitemiz Sayesinde Bu Mümkün Eğer Sizde Kutu Harf  İstiyorsanız Hemen Sitemize Girerek Anında Fiyat Teklifi Alıp Anında Sipariş Verebilirsiniz Eğer Özel Logo Tasarımlarınız Var İse Sitemiz Sadece Harf İle Yetinmiyor İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirsiniz Veya Ekranın Sağ Alt Köşesinde Bulunan 7/24 Çevrimiçi Destek İle Bize Ulaşabilirsiniz. Online Kutu Harf Tasarlama Sitemizde Bulunan İçerikler;

Krom Kutu Harf

online-krom-kutu-harf-denizler-reklam

online-krom-kutu-harf-denizler-reklam

-Işıklandırmasız

Önden Işıklandırmalı (Fileli)

Arkadan Işıklandırmalı (Endirek)

Pleksi Kutu Harf

 

Aluminyum Kutu Harf

online-aluminyum-kutu-harf-denizler-reklamIşıklandırmasız

Önden Işıklandırmalı (Kapaklı)

Arkadan Işıklandırmalı (Endirek)

 

Strafor Kutu Harf

online-strafor-kutu-harf-denizler-reklamBoyalı Strafor

Simli Strafor

Neon Tabela

online-neon-tabela-denizler-reklam

Tek Sıra

Çift Sıra

 

Totem Tabela

online-totem-tabela-denizler-reklamKayan Yazı Tabela

Tek Taraflı

Çift Taraflı

 

Duba Ve Bayrak

online-duba-bayrak-tasarlama-denizler-reklam

Duba

Bayrak

Çeşitlerimiz Bulumaktadır